League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Z biegiem czasu miliony graczy na całym świecie grają w popularną grę LoL. Szczególnie interesujące są gry profesjonalnych drużyn. Ustawodawcy dają Ci możliwość obstawiania meczów LoL. Jakie gry możemy wybrać? Na co zwrócić uwagę stawiając zakłady LoL? Jak zwiększyć szansę na wygraną?

League of Legends – podstawowe informacje

League of Legends je online hra, která měla premiéru 27. října 2009. Tato hra byla inspirována módem Defense of the Ancients pro Warcraft III. Studio Riot Games je zodpovědné za vytvoření a další vývoj LoL. League of Legends si rychle získala popularitu a přilákala miliony hráčů z celého světa. LoL se brzy také stala prosperující disciplínou na scéně esportů. Soutěží zde nejlepší týmy a turnaje LoL generují obrovské výherní fondy. Nepochybně je to jedna z těch počítačových her, které byly mimořádně úspěšné a trvale se zapsaly do historie her.

Najważniejsze zasady gry w League of Legends

Obstawianie meczów LoL zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem. Warto poznać podstawowe zasady tej gry, aby lepiej zrozumieć specyfikę zakładów sportowych. League of Legends to gra z gatunku Genre Multiplayer Online Battle Arena. W tej grze dwie pięcioosobowe drużyny walczą o kontrolę na mapie, a celem tej gry jest zniszczenie bazy wroga znanej jako Nexus. Gracze kontrolują bohaterów, którzy mają własną klasę i unikalne umiejętności. Dobra chemia i ścisła komunikacja z resztą zespołu są niezbędne do wygrywania meczów LoL.

Zespoły rywalizują o stopniowe przejmowanie kontroli nad mapą. Mamy trzy ścieżki: dolną, środkową i górną z wieżami wroga. Tłumy drużyny wroga są bronione. Mamy też linię wsparcia i dżunglę – neutralny obszar, w którym możesz zdobyć zasoby potrzebne do rozwoju drużyny. Tutaj możesz również obudzić smoka, co daje ogromną przewagę i wygrywa mapę. Mecze LoL zazwyczaj mają dwie zwycięskie mapy. Zasady League of Legends są więc niezwykle proste, ale przejście na zaawansowany poziom rozgrywki zajmuje dużo czasu. Profesjonaliści zwykle doskonalą swoje umiejętności tylko w jednej klasie postaci.

Zakłady sportowe League of Legends

Oferta biur elektronicznych zakładów sportowych stale się rozwija i jest znacznie lepsza niż kilka lat temu. W dzisiejszych czasach obstawianie League of Legends w ofercie sportowej jest absolutnie kluczowe. Gracze mogą obstawiać najważniejsze gry LoL rozgrywane na całym świecie. Na stronach renomowanych bukmacherów możemy znaleźć szczegółową ofertę wielu wydarzeń międzynarodowych i krajowych. Dzisiaj LoL jest jedną z trzech najlepszych dyscyplin sportowych, obok Counter Strike i DOTA 2. W dalszej części omówimy różne rodzaje zakładów Lola i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak obstawiać zakłady na wygraną.

Rodzaje zakładów na Lolę

Podczas gdy kilka lat temu można było wykluczyć zakłady na zwycięzcę meczu, dziś renomowani bukmacherzy oferują nam znacznie szerszy wybór zakładów na LoLa. Zanim zaczniemy obstawiać wydarzenia z tej dyscypliny, warto przyjrzeć się głównym typom zakładów, jakie napotkasz w świecie zakładów League of Legends:

  • Zwycięzca meczu – podstawowy zakład, w którym wybieramy drużynę, która naszym zdaniem wygra mecz. Warto zwrócić uwagę na to, na ilu wygranych mapach odbędzie się pojedynek.
  • Handicap – w tej grupie zakładów możemy dodać lub odjąć wirtualne punkty jednej z drużyn a następnie postawić nasz typ. Na przykład, jeśli szanse naszej drużyny są bardzo niskie, zawsze możemy postawić zakład z handicapem na drużynę przeciwnika, która oferuje wyższe kursy.
  • Suma map – taki zakład znajdziesz np. U bukmachera STS. W ten sposób możesz przewidzieć, ile map wygra jedna drużyna.
  • Wynik poprawny – jak sugeruje nazwa tego zakładu, tutaj przewidujemy dokładny wynik meczu, dzięki czemu możesz liczyć na nieco wyższe kursy.
  • Kto wygra mapę? – w ramach tych zakładów możemy zaznaczyć zwycięzców gry na określonej mapie.
  • Zwycięzca turnieju – zakłady Loli obejmują również więcej globalnych wskazówek, na przykład, która drużyna będzie najlepsza w turnieju.

Tak bogatą ofertę oferują tylko sprawdzeni bukmacherzy przy okazji ważnych i popularnych wydarzeń. W przypadku mniej ważnych turniejów zazwyczaj będziemy mogli obstawiać tylko zwycięzcę meczu. Jednak zakłady eSport stale się rozwijają, więc klienci legalnych bukmacherów mogą liczyć na szerszy wybór wydarzeń w Loli.

Zakłady na żywo na mecze LoL

Právní služby sázkových kanceláří nám také nabízejí Lol, v některých případech zřízení bytových prostor. Vzhledem k tomu, že vícezápasové vysílání je k dispozici zdarma na sociálních médiích, mohou sázkové kanceláře v průběhu času vysílat zápasy také přímo na svých stránkách. To je možné například pro kontrolu funkcí STS TV. Díky tomu můžeme snadno procházet meč v LoLa a zajímat se o něj.

Specifičnost živých sportovních balíčků je podobná výše uvedeným typům. Je možné zahrnout příjemce meče, aktuální a další mapu a někdy i typy jednotlivých statistik jednotlivých hráčů. Při hledání meče League of Legends můžeme použít vodítko na schůzce a vydat s ním atraktivní kupón. Pokud jde o přitažlivost sázkových kanceláří k životu, šance se mění velmi dynamicky a jakmile odejdou, musíme rychle reagovat. Přijetí takového základu pro výměnu několika sekund sekundy je chybou, že přijmeme každou změnu kurzu.

Jak postawić zakład w League of Legends?

Obstawianie meczów LoL jest bardzo proste i nie powinno być trudne dla graczy, którzy nigdy nie przewidzieli wyników wydarzenia sportowego. Wystarczy wybrać typ z przypisanymi kursami, a zakład zostanie automatycznie przypisany do kuponu. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wypłacić depozyt i potwierdzić otrzymanie kuponu. Możliwe wygrane to iloczyn zakładu i kursu zakładu. Pamiętaj, że strony legalnych bukmacherów w Polsce pobierają 12% podatku od każdej stawki.

Gracze mogą również umieszczać baterie online. Polega na wybraniu kilku wydarzeń na jeden kupon. Następnie kursy poszczególnych zakładów są mnożone, aby otrzymać całkowity kurs. Zakłady AKO pozwalają więc postawić na przykład trzech faworytów i uzyskać atrakcyjne kursy. Aby zakład był udany, wszystkie kupony muszą zostać zakończone zgodnie z oczekiwaniami. Odmianą zakładów akumulowanych są również zakłady systemowe, w których możemy łączyć poszczególne wydarzenia i tworzyć kilka selekcji dla jednego kuponu.

Zakłady LoL – na co należy zwrócić uwagę?

Jak już powiedzieliśmy, obstawianie meczy League of Legends online jest naprawdę łatwe i nie będzie trudne dla graczy. Jednak pytanie brzmi, jak obstawiać wygraną. Kluczowym czynnikiem jest wiedza i dobre zrozumienie tematyki całej dyscypliny. Gracz powinien znać poszczególne drużyny, ich formę w ostatnich meczach, a także równowagę między drużynami w meczu, na który chcemy postawić. Zanim postawimy zakłady na LoL-a, warto sprawdzić, ile map wygranych w tym pojedynku odbędzie się.

Zanim zaczniesz obstawiać mecze League of Legends online, zapoznaj się ze szczegółami reguł tego sportu i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi sportów zawodowych. Formuła samych turniejów znacznie różni się od tych, które znamy z innych sportów. Jednocześnie pamiętaj, że drużyny szybko podróżują po całym świecie i kończą kolejne turnieje. Jeśli nasz zespół miał za sobą trudny turniej i długą drogę do kolejnej pozycji, musimy liczyć się ze zmęczeniem, które może się odbić na wyniku meczu. Tak więc zakłady na LoL mają wiele niuansów, podobnie jak zakłady na piłkę nożną online.

Którego bukmachera warto obstawiać w LoL?

Aby prognoza meczów LOL była w pełni zadowalająca, warto wybrać odpowiedniego bukmachera. Szczególnie ważną kwestią jest bonus powitalny dla nowych graczy. Możesz otrzymać bonus od pierwszego depozytu i zakład bez ryzyka, który pozwoli Ci postawić pierwszy kupon bez ryzyka utraty pieniędzy. Rynek bukmacherski w Polsce stale się rozwija, dzięki czemu zakłady LoL są coraz bardziej popularne dzięki różnym promocjom bukmacherskim.

Jednak premia nie jest najważniejsza. Sprawdź, jakie kursy na wydarzenia LoL oferują poszczególni bukmacherzy. To jest postawa satysfakcjonującego obstawiania. Warto również skorzystać z oferty bukmachera z bogatą ofertą wydarzeń League of Legends. Ogromną zaletą może być nowoczesna aplikacja online do obstawiania ciekawych gier e-sportowych w dowolnym miejscu i czasie. Wybór odpowiedniego bukmachera z pewnością zwiększy atrakcyjność obstawiania i stawiania na League of Legends.

Leave a Reply