Letnie finały DH SC2 Masters zbliżają się do rozpoczęcia. To pierwsze duże globalne wydarzenie w sezonie ESL Pro Tour 2021/2022. Ma pulę nagród w wysokości 50 000 $ i w tym sezonie najlepsi gracze zmierzą się ze sobą.

Cała akcja ma rozpocząć się 1 lipca i zakończyć 4 lipca. Zastanówmy się, kto dotarł do tej pory i czego możemy się spodziewać w przyszłości.

Letnie finały DH SC2 Masters

Letnie finały DH SC2 Masters mają się rozpocząć w czerwcu. To zwieńczenie wszystkich letnich imprez regionalnych, które miały miejsce. To była trochę długa podróż, ale w końcu dotarliśmy do finału. Te mecze przygotują scenę na resztę 2021/2022. Zawodnicy, którzy się tutaj wyróżniają i świetnie rozpoczynają całą resztę sezonu. Tak będzie wyglądał turniej:

Faza grupowa

  • Impreza rozpoczyna się od fazy grupowej.
  • Gra się w 16 graczy, podzielonych na cztery grupy po cztery
  • Wszystkie mecze rozgrywane są w formacie 3 najlepszych
  • To jest podwójny format turnieju.
  • Dwóch najlepszych graczy z każdej z grup przejdzie do play-offów.

Play-offy

  • Playoffs zbierze najlepszych graczy z każdego z tych przedziałów.
  • Jest to rozgrywane w Best of Five, ale w finałach jako Best of Seven.
  • 8 graczy będzie rywalizować w drabince pojedynczej eliminacji.
  • To są dwie połówki DH SC2 Masters Summer 2021. Nie będzie tak wielu graczy, którzy wejdą do tego turnieju. Etapy regionalne zdecydowanie zawęziły pole.

Obejrzyj letnie finały DH SC2 Masters

Tutaj możesz obejrzeć transmisję na żywo w języku angielskim. Alternatywnie współorganizowane i zlokalizowane transmisje językowe zostaną ogłoszone bliżej wydarzenia.Kogo oglądać podczas letnich finałów DH SC2 Masters

Finały DH SC2 Master Summer 2021 gromadzą graczy z dużych regionalnych wydarzeń, które miały miejsce. Chociaż są to pierwsze globalne finały w tym sezonie, te regiony dały nam dobre wyobrażenie o tym, których graczy musimy oglądać w finałach. Jeśli patrzysz na zakłady na StarCrafta, to są to te, na które możesz chcieć spojrzeć przed pełnym finałem.

Niektórzy z pierwszych graczy, na których można spojrzeć, pochodzą naturalnie z poprzednich wydarzeń i ich rozmieszczenia. Łotrzyk, Maru i Pułapka wyglądają na silnych. W szczególności Rogue, który dość konsekwentnie zajmuje wysokie miejsca w ostatnich wydarzeniach. Patrząc na kwalifikacje z Korei, INnoVation zdecydowanie się wyróżnia, ale Zest nie jest do końca leniwy. Gdzie indziej godne uwagi są również Clem i Reynor. Ci gracze nie zmniejszają dokładnie składu, ale wszyscy są najlepszymi graczami w grze.

Jeśli chodzi o jednostkę, na którą możesz patrzeć, Trap, INNoVation i Clem są możliwymi zwycięzcami z ich poprzednich występów. Musisz jednak uważnie obserwować wydarzenie, ponieważ możliwe są niepokoje. Zwycięzcy tego wydarzenia z pewnością będą wyglądać dobrze przez resztę sezonu.

Gdy w każdej grupie awansuje dwóch graczy, spodziewaj się, że Trap, Dream, Maru, Reynor, INnoVation, Rogue, Clem i HeroMaRinE wyjdą z Grup. Kursy na zakłady na e-sporty na mecze otwarcia faworyzują jednego gracza i nie oczekuje się kontuzji. Oznacza to, że powinieneś dążyć do rundy 2 lub 3, aby obstawiać zakłady z lepszymi wynikami.

Leave a Reply