Jeśli jesteś fanem e-sportu, możesz być na bieżąco, a nawet oglądać e-sport na telefonie lub tablecie. Aby uzyskać najlepsze wiadomości, filmy i kursy na zakłady e-sportowe, potrzebujesz najlepszych aplikacji na Androida do obsługi e-sportu lub najlepszych aplikacji na iOS w zależności od platformy.

Aby pomóc Ci uzyskać najlepszą zawartość e-sportową na telefonie, przygotowaliśmy listę najlepszych aplikacji e-sportowych.

Lista nie jest uporządkowana i powinieneś wybrać aplikacje, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się również do regularnego aktualizowania tej listy o najnowsze aplikacje, które wchodzą na rynek i są warte Twojej uwagi.

TWITCH

Prawie wszyscy fani e-sportu będą zaznajomieni z Twitchem, ponieważ jest to główna witryna do strumieniowego przesyłania treści z gier. Większość e-sportów będzie tutaj transmitowana, niezależnie od tego, czy będą to turnieje na najwyższym poziomie, czy mniejsze wydarzenia. Wielu profesjonalnych graczy korzysta również z platformy do streamowania swojej rozgrywki, co pozwala potencjalnie uzyskać wgląd w przemyślenia gwiazd e-sportu.

Aplikacja Twitch, dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, ułatwia subskrybowanie ulubionych streamerów lub kanałów, aby otrzymywać powiadomienia, gdy interesujące Cię treści e-sportowe pojawią się na żywo.

YOUTUBE


YouTube jest drugim domem dla treści związanych z grami i e-sportami, podczas gdy niektóre e-sporty są tutaj transmitowane, Twitch jest znacznie bardziej popularny w przypadku treści na żywo. YouTube błyszczy jako archiwum wideo lub platforma wideo na żądanie (VOD). Wiele turniejów e-sportowych jest przesyłanych do YouTube w całości krótko po zakończeniu transmisji na żywo.

Dostępny zarówno na Androida, jak i iOS, YouTube to fantastyczne miejsce do oglądania e-sportu, jeśli nie znajdujesz się w dogodnej strefie czasowej lub w inny sposób nie możesz oglądać transmisji na żywo lub jeśli chcesz nadrobić zaległości w starszych turniejach. Poza tym wszyscy znają Youtube i jest oczywiste, dlaczego są tutaj prezentowane.

UPCOMER ESPORTS

Nadchodzące e-sporty obejmują szeroką gamę gier, League of Legends, CS:GO, Call of Duty, Valorant, Overwatch, Dota 2, FIFA, Fortnite, Hearthstone, Pokemon, Rainbow 6: Siege, Rocket League i Smash. Tworzy treści wewnętrzne obejmujące wiadomości w tych e-sportach. Główną atrakcją jest jednak zawartość turniejów e-sportowych, w tym harmonogramy turniejów i meczów, powiadomienia o meczach, wbudowane VOD i skróty, nawiasy i tabele, statystyki meczów w czasie rzeczywistym i najświeższe wiadomości. Co najlepsze, te powiadomienia są wolne od spoilerów.

Dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, Upcomer Esports zawiera funkcje społecznościowe, takie jak platforma dyskusyjna i liga prognoz, aby pokazać swoje wyczucie e-sportu.

GG.BET


GGBet jest bukmacherem pierwotnie nastawionym wyłącznie na zakłady na e-sporty, chociaż teraz obejmuje również tradycyjne opcje zakładów sportowych. Bukmacherzy e-sportowi pozwalają sprawdzić swoje wyczucie preferowanych e-sportów i potencjalnie zarobić trochę gotówki. Kursy są oferowane na: League of Legends, CS:GO, Dota 2, Overwatch, Starcraft II, Call of Duty, Pubg, Hearthstone, Vainglory, Smite i nie tylko.

GGBet jest naszym najczęściej polecanym bukmacherem dla zakładów e-sportowych, możesz zainstalować aplikację na Androida ze strony internetowej lub na iOS możesz użyć aplikacji internetowej, aby uzyskać dostęp do najlepszej aplikacji e-sportowej do zarabiania pieniędzy na telefonie.

EFORCE


Aplikacja eForce Esports stara się zapewnić swoim użytkownikom pełne wrażenia fanów. Jest podobny do większości aplikacji z zakładami e-sportowymi bez kursów, koncentrując się wyłącznie na śledzeniu meczów, wyników, wiadomościach i oglądaniu transmisji na żywo. Wyniki są aktualizowane mniej więcej w takim samym tempie, jak ładowane są strony w witrynach takich jak Liquipedia, więc w niektórych przypadkach nie oczekuj natychmiastowych wyników.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to niesamowita próba stworzenia aplikacji e-sportowej, która śledzi wszystko, co związane z e-sportem na jednej platformie.

ESL EVENT APP

Aplikacja eventowa ESL jest przeznaczona do wszystkich rzeczy organizowanych przez ESL. Zawiera wyniki i wskaźniki dla wszystkich zawodów prezentowanych na ich platformach. Ta aplikacja zawiera harmonogramy, wyniki na żywo i przedziały turniejów, a także informacje o transferach drużyn i graczy. Chociaż ogranicza się tylko do wydarzeń ESL i jest ogólnie promowana podczas wydarzeń na dużą skalę, takich jak IEM Katowice i ESL Kolonia, ta aplikacja jest świetną opcją na swoim urządzeniu, jeśli regularnie śledzisz wydarzenia organizowane przez ESL.

STRAFE

Strafe to aplikacja, która zestawia wiadomości e-sportowe, harmonogramy, wyniki, statystyki i filmy z ośmiu różnych e-sportów. Obsługiwane e-sporty to: League of Legends, CS:GO, Starcraft II, Dota 2, Hearthstone, Rocket League, Rainbow 6: Siege, Overwatch, Call of Duty i Valorant. Możesz subskrybować jeden lub więcej e-sportów, aby otrzymywać tematyczny kanał dostosowany do e-sportów, które Cię interesują. Możesz także subskrybować treści dotyczące Twoich ulubionych drużyn i graczy.

Dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, Strafe to świetna aplikacja do łatwego śledzenia aktualizacji e-sportowych na tematy, które Cię interesują. Zawiera również funkcję przewidywania, pozwalającą przewidzieć wyniki meczów i spróbować wspiąć się na tablice liderów trafnych prognoz.

Leave a Reply