Sportsflare to dział zakładów Tiidal Gaming Group, platformy e-sportowej działającej w zakresie zakładów, treści, mediów i konkursów. Sportsflare koncentruje się na tworzeniu nowych doświadczeń związanych z zakładami dla operatorów zakładów za pomocą własnych technologii w zakładach e-sportowych.

Jej produkty obejmują zarówno kanał kursów e-sportowych BetBuilder, jak i rewolucyjną infrastrukturę Sportsflare Bet-on-Yourself (BoY) do zakładów opartych na umiejętnościach.

Wiele różnych witryn z zakładami e-sportowymi korzysta z platform Sportsflare, aby zwiększyć swoje opcje zakładów na e-sporty. Zasadniczo Sportsflare wierzy w rozwój zakładów na e-sporty i jego zdolność do przyćmieniania tradycyjnych zakładów sportowych w najbliższej przyszłości. Właśnie dlatego zespół Sportsflare ma szerokie doświadczenie w dziedzinach, które pomogą zakłócić obecny rynek zakładów sportowych.

SPORTSFLARE PRZEGLĄD PRODUKTÓW „POSTAW NA SIEBIE”


Najnowszym produktem jest Bet-On-Yourself firmy Sportsflare, który pozwala postawić zakład na własną akcję w grach domowych. Sama koncepcja umiejętności nie jest nowa w świecie zakładów, a od jakiegoś czasu w użyciu są różne wersje formatów bezpośrednich i ustalonych cen. Istnieją jednak różne problemy z realizacją tych pomysłów, które doprowadziły do ​​słabej retencji graczy.

Z perspektywy gracza, zakłady typu head-to-head były problematyczne, ponieważ musieli poczekać, aż partner zaakceptuje zakład. W przypadku ustalonej ceny operatorzy zakładów mieli trudności z pokryciem wszystkich poziomów umiejętności przy ustalaniu kursów dla tych gier. Wszystko to zostało naprawione w infrastrukturze BoY Sportsflare, która ma na celu wyeliminowanie kłopotów z tymi tradycyjnymi problemami.

W infrastrukturze Bet-On-Yourself jest to konfiguracja gracz kontra środowisko z indywidualnymi kursami dla każdego gracza. W oparciu o profil gracza, platforma generuje kursy na osobę, aby osiągnąć określone wyczyny. Teraz mogą stawiać na siebie w usprawnionym procesie, który nie obciąża zbytnio samego gracza.

Istnieją również znaczące środki zarządzania ryzykiem, aby użytkownicy nie mogli próbować oszukiwać systemu. Dzięki temu system jest opłacalny dla operatorów zakładów, którzy korzystają z tego produktu.

Infrastruktura została zaprojektowana do pracy na różnych platformach, więc będzie dostępna dla wszystkich graczy, niezależnie od posiadanej przez nich konsoli. Będzie również dostępny 24/7 z zawsze dostępnym wsparciem i przewidywaną 15-procentową marżą zysku. W tej chwili platforma jest gotowa na Fortnite i Call of Duty: Warzone z większą liczbą tytułów e-sportowych — League of Legends, DOTA 2 i VALORANT — przygotowanych do niedługiej premiery.

DLACZEGO STAWIAĆ NA SIEBIE?


Istnieje wiele powodów, dla których Bet-on-Yourself jest idealnym dodatkiem do opcji zakładów e-sportowych każdego operatora zakładów. Wraz ze wzrostem popularności e-sportów ten udział w rynku zawsze będzie blednąć w porównaniu z liczbą graczy na całym świecie. Fani spoza e-sportu, którzy nadal uwielbiają grać, to spora, niewykorzystana populacja. Platforma Sportsflare „Bet-on-Yourself” to sposób na zaangażowanie tych graczy w świat zakładów e-sportowych.

Niedawna prognoza firmy Entain wyceniała zakłady oparte na umiejętnościach w postawie na siebie na 10 miliardów dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat. Ta wycena jest pięciokrotnie większa od aktualnej obsługi zakładów e-sportowych na świecie. Ta szansa na wzrost jest trudna do zignorowania dla operatorów bukmacherskich, którzy chcą zwiększyć skalę swoich operacji na e-sportach. Ponieważ zakłady e-sportowe stają się coraz bardziej powszechne, coraz więcej graczy będzie zaintrygowanych opcją obstawiania na siebie.

Innym powodem, dla którego warto polubić infrastrukturę Bet-On-Yourself, jest to, że rozwiązuje ona kluczowe problemy z obecnymi platformami obstawiania opartymi na umiejętnościach. Gracz nie ma obowiązku rejestrowania i przesyłania wyników, aby otrzymać wypłatę. Operatorzy zakładów nie podejmują tak dużego ryzyka, że gracze grają w system, aby zwiększyć własne szanse. A sam proces, od obstawiania, przez grę, po wypłatę, jest znacznie bardziej płynny i bezproblemowy, dzięki czemu gracze są znacznie bardziej zadowoleni z produktu.

SPORTSFLARE WSCHODZĄ


Wreszcie, sam Sportsflare jest wschodzącą firmą z jednymi z najbystrzejszych młodych umysłów w technologii zakładów e-sportowych. Koncentruje się na najnowocześniejszej technologii na rynku zakładów e-sportowych i rewolucjonizuje go. Jest liderem w opracowywaniu kolejnych trendów w społeczności, a Bet-On-Yourself to tylko najnowszy przykład, w którym Sportsflare wyprzedza konkurencję.

Leave a Reply