Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy najbardziej istotne cechy na które powinniśmy zwrócić uwagę przy ich zakupie dla firmy.

Bezprzewodowy czytnik kodów Zebra (skaner) to narzędzia zapewniające odczyt kodów kreskowych bez konieczności połączenia przewodowego z komputerem bądź innym akcesorium. Są one powszechnie używane w supermarketach, magazynach, firmach kurierskich również wielu innych branżach.
Korzyści jakie posiada przenośny czytnik kodów kreskowych
Brak przewodów umożliwia łatwe poruszanie się i skanowanie kodów w trudno widocznych miejscach. Energiczniejsze oraz prostsze skanowanie bez ograniczeń wynikających z długości kabla. Możliwość pracy w kluczowych powierzchniach, takich jak magazyny lub hale produkcyjne. Skanery kodów kreskowych posiadają szansę powiązania z innymi urządzeniami, takimi jak komputery, tablety czy smartfony za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi. Rodzaje bezprzewodowy czytnik kodów : Bluetooth łączą się bezprzewodowo z akcesoriami zaopatrzonymi w Bluetooth. Mają zwykle zasięg od kilku do kilkudziesięciu metrów. Czytnik kodów kreskowych wifi używają sieci Wi-Fi do komunikacji, co pozwoli na skanowanie na większe przestrzenie w porównaniu do Bluetooth. RFID (Radio-Frequency Identification) to czytnik bezprzewodowy umożliwia skanowanie na dużą odległość oraz identyfikację wielu obiektów jednocześnie.


Kieszonkowy czytnik kodów to malutkie, przenośne urządzenia, jakie można łatwo mieć przy sobie, co czyni je wspaniałymi do zastosowań mobilnych. Łatwo mieści się w kieszeni lub torbie, co ułatwia przenoszenie. Idealne do skanowania kodów kreskowych w każdym miejscu również okresie. Intuicyjna obsługa, szczególnie z jednym przyciskiem do skanowania. Możliwość skanowania zarówno kodów 1D, jak również 2D, w zależności od modelu. Kieszonkowy czytnik kodów proponuje bogatą wygodę oraz funkcjonalność w kompaktowym formacie, co robi je wspaniałym rozwiązaniem dla mobilnych zastosowań w odrębnych branżach.
Kryteria wyboru czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy https://aidc.com.pl/czytniki-kodow/czytniki-bezprzewodowe/3/13.
Zakup rodzaj, który obsługuje rodzaje kodów, jakie będziesz szczególnie skanować (1D, 2D, QR).Upewnij się, że bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych są zgodne z narzędziami, z którymi zamierzasz go stosować (smartfon, tablet, komputer). Zwróć uwagę na czas pracy na baterii, by zapewnić, że urządzenie będzie funkcjonować poprzez cały dzień pracy. Sprawdź, czy skaner kodów kreskowych bezprzewodowy jest trwały na upadki również różne uszkodzenia mechaniczne, jeśli pragniesz stosować go w cięższych warunkach.
Czytniki cen toż urządzenia do skanowania kodów kreskowych na artykułach, w kierunku wyświetlenia ich aktualnej ceny. Czytniki cen są one zwykle używane w sklepach detalicznych, supermarketach i hipermarketach, pozwalając użytkownikom samodzielne ustalenie ceny produktów. Taki czytnik kodów kreskowych jest wygodny także dla klientów, jak również dla pracowników sklepu, którzy potrafią skupić się na innych zajęciach.